Opravdu dloooouhá doba..

25. května 2013 v 13:54 | Nikea© |  Novinky
Tak. Jak to jen říct,... Nikdo z nás (Adminů) tu už moc nepíše, ani já, a to jsem psala, že budu mýt čas (Ne ._.)
Jenže jelikož mě tak zaneprázdnila škola, neměla jsem vůbec čas, atp. A teď některé zklamu..
Né, nebojte se ;D IF možná bude, pokud najdeme ten Hosting :)
Už vám prostě nechci lhát no..... Je to o mě.... Od mých devíti let, jsem chtěla, aby si mě všichni vážili, abych byla slavná. Začalo to prvním Blogem, (nikea.blog.cz) kde jsem začala psát o Lvím Králi. Ta doba byla těžká. Byla jsem nesmělá, a našla jsem si "Kamarádku" (někteří možná víte jakou..) která mě pořád seřvávala, a urážela. Byla jsem s ní, a proto jsem byla na okolní svět hnusná. A když jsem podle NÍ něco provedla, hned jsem se jí omlouvala, abych jí nestratila. Jenže jednoho dne začala psát sprostá slova, i to na P... no a mamka to viděla a napsala jí, ať toho okamžitě nechá, jenže ona nevěřila a tak to psala dál. Mamka ju odstranila z kontaktů a bylo. Následovali dlouhé dva měsíce prázdnin. Poté jsem usedla znovu za počítač, začala psát na blog a zakládat další, až sem poznala ÚŽASNÉ lidi, jako je Angelka, Osire, Nuntis, Akatsumi a další. Pak jsem se začala zajímat o vlky, a začala chápat lidi. Jenže pořád mi záleželo na tom, ať jsem vážená, a slavná jako např. Angelí.
A o pár měsíců později jsem chtěla začít udělat něco VELKÝHO. Založila jsem Server na IT. A teď, (už ale dávno) jsem si uvědomila, že Přátelství je důležitější. Ten Server dělám pro vás, abyste se bavili, měli radost z toho, že o někdo založil. :)
Tak vás prosím.. Neudělejte stejnou chybu jako já. Jděte si za svým, ale pamatujte, že toho dosáhnete jen téhdy, kdy máte Přátelé. Stali jste se pro mě víc, než si myslíte, stali jste se pro mě víc, než opravdový Přátelé TAM venku. Moc vám děkuji za to že jste. Záleží mi na vás. Přátelství JE magické ;)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Nuntis Nuntis | 25. června 2013 v 17:29 | Reagovat

Ále, být "slavná" by stejně nikam nevedlo, pamatuji si, že když ještě existoval blog o IT od Angelky,Osire a Shiranui tak měly akorát moc práce a starostí a sama to znám. Na blog o FH nemám skoro vůbec čas- koně,kreslení,grafika,škola,kamarádi... ještě že jsou ty prázdniny i když ani o prázdninách stáhat nebudu. Je tu více věci jako například dovolená :x. Každopádně je dobře že jsi to tak napsala a myslím si že néjen já jsem člověk který to ocenil :). Budu se vždy snažit server vytvořit,pomoct a nějak přispívat, ale čas se hold koupit nedá :/. Jsem ráda že mě bereš jako úžasného člověka (i když se tak necítím) ale já jsem taky moc ráda že jsem tě poznala :))).

2 Pacusska Wolfinka Pacusska Wolfinka | 22. července 2013 v 17:20 | Reagovat

:-( To je také.... Krásne :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama