Rozvíjení Serveru, Hosting, Chování a Shrnutí

18. října 2013 v 19:12 | Nikea© |  Novinky
Někteří to možná nevěděli, ale teď už ví, že mi je 13 let. Tohle je úvod do dnešního článku. Každý z nás je vyjimečný, a tím myslím, že každý dokážeme něco, co druzí ne. Někdy je náhoda, že nějáké dvě holky baví to samé, a téma tohoto článku navazuje na to, o čem chci mluvit, ale první začnu mým časem. Jelikož teď (už dávno:) začala škola, tak musím pořádně zabrat, začátky se mi vždy nevydaří, a já začínám nějákými těmi trojkami, čtyřkami no. O IF jsem se teď poslední dobou moc nezabývala, jelikož se mi počítač (notebook) dostal do opravny, tak se mi všechny soubory do IF pravděpodobně vymazaly. Jak už jsem psala, kvůli aktivitám (volný čas s kamarády, kroužky, uf uf..) nemám vůbec čas být na PC. Maximálně se na něj dostanu přes víkend, a musím přiznat, že se pomalu od něj začínám odlučovat. Ano, čteš dobře. Jako ne že bych přestala psát tyhle články, zabývat se Serverem, nebo tak něco. Ale spíš jde o to, že musím makat, abych se dostala aspoň na Církvení Konzervatoř v Opavě. Ano, sice jsem teprve v 7. třídě (s odkladem:") ale už se musím prostě dívat do předu. Roky dny a měsíce plynou, a já se musím připravovat. To je teda ta má hlavní aktivita. Nejdou mi předměty, které bych normálně na normální Střední potřebovala, jenže to já tam nemohu. Základní předměty, no na to já prostě nejsem (Přírodopis,Fyzika,Matika). Jde mi ale Ájina, takže možná ještě tak na Jazykovku. Tenhle článek píšu vážněji, než obvykle, a doufám, že je aspoň trochu přehledný (cik,cak, jasně že;). Nuntis už mě upozornila na Server, že bychom co nejdřív měli sehnat Hostera, a na tom budu muset zamakat hlavně Já. Musím se spojit s někým, kdo by byl schopný být na počítači po takzvanou HERNÍ DOBU, prostě aby Server jel co nejdřív, a co nejpozději. Ano, jo, Já nebudu Hostovat. Počítač mám omezený, jak už jsem psala, takže teď se musím soustředit na svůj život, a né na ten, který mám založený na Internetu. Dále jsem chtěla mluvit o chování některých "malých dětí". Spousta z vás si třeba řekne:" Dyť ty si ještě taky malé děcko", a ano, možná jsem, ale vím, co chci říct. ;)
Někteří z vás už možná i ví, o kom přesně mluvím. Ano, naše známá Macička. Nevím, jestli chtěla být slavná, každopádně, povedlo se jí to. Teď o ní píšu článek no. Nebudu hledat moc Negativ, ale i nějáký Pozitivy (teda, pokud nějáké má..). Ohledně našeho blogu, Máco,.... Starej se o svůj blog, stránky, nebo co to máš, a laskavě se nestarej do druhých. Ano, myslím že dřív jsme byli kamarádky, ale vtíráním do Serveru (že chceš být Admin..) tím tě opravdu nikdo nevezme. Já vím, o čem píšu, sama jsem to zažila. Nevím, co tě nutí, abys byla k okolnímu světu "hnusná" machrovala, a podobný hovadiny. Nicméně. Prosím tě o jedno: Teď, jsi celkem NEKATIVNÍ, a doufám, že to tak zatím zůstane. Byla bych ráda, kdybys přestala narážet na MĚ A MÉ PŘÁTELE. Můžeme být ještě kamarádky, na to pozdě není, ale chce to začít se NĚJÁK chovat. Buď prostě přátelská, uvědom si, které věci škodí nejen Tobě, ale i Tvým kamarádům, nemysli na Sebe, buď k nim milá, snaž se zlepšit svět, bože, zkrátka...... Když nemáš Přátele, jsi na vše Sama, a to moc dobře víš. Svým projevováním u některých článků na našem blogu, jsis asi opravdu žádného "Kámoše" nezískala. Nechci si hrát na chytrou, nebo tak, ale myslím si, že mnoha z Vás se mnou souhlasí. No prostě, tohle téma chci již projednou UZAVŘÍT. Smazat, Odstranit-Chci být k světu lepší, a doufám že se mi to podaří. Mám váš všechny ráda, a to je asi vše k tomuto článku. Tím jsem se podle Mě dost vyjádřila, a Maci, doufám, že se už nebudeme muset hádat. Hádky, a tak podobně já opravdu nesnáším, a nechci se s nikým hádat, nechci abych měla nepřátele. Jenže bohužel, někteří se k tomu nutí Sami. :) Takže, myslím, jak už jsem psala, že jsem se k tomuto dost vyjádřila, takže já jdu pařit, a budu přemýšlet o dobrém Hosterovi. Kdyby jste někdo o nějákém věděli, nebojte se Mě, Tekíí bo Nuní zkontaktovat, nebo napsat pod Komentáře. Tohle by myslím bylo teda opravdu vše. Tak ahoj. :)

-Nikea©
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LousiE LousiE | 7. prosince 2013 v 10:18 | Reagovat

Hm... Ja sa do IT moc nevyznám ale prvý človek čo mi napadol bola Angelka... škoda že ona už nemá svoj server a myslím že s IT skončila... :/. Želám vám aby ste čím skôr niekoho našli lebo sa na ten server teším a často navštevujem stránku ( ale nepíšem komenty :D ), ale keby som o niekom počula tak napíšem. :)

2 LousiE LousiE | 10. prosince 2013 v 17:02 | Reagovat

[1]: A Khalia? :3

3 Nikea Nikea | 1. ledna 2014 v 19:50 | Reagovat

[2]:Děkuji za pomoc, a vážíme si toho, že tu chodíš :) Nevím, jestli Angelí skončila s IT jako v celém smyslu hraní, (myslím ale že ne) ale ano, s Impressive World skončila.. Mimochodem, tento skvělý server se stal Ruským.

4 Nuntis Nuntis | 5. února 2014 v 9:00 | Reagovat

Já bych ráda začala něco se serverem dělat, ale to jsem už psala adminkám a kontaktovala jsem je, ale nikdo nemá na server čas. No tak budu se snažit někoho sehnat, i když si myslím, že to bude neúspěšné. Zatím s prací na serveru končím, tím myslím tvoření textur atd. dokud nebude schopný hoster, abych věděla, že má práce nebude zbytečná. Myslím že mluvím i za Tekíí :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama