* Jsem zase zpět ve hře ! >:D *

2. července 2014 v 19:55 | Nikea© |  Novinky
Páni, to je doba, co už tu nikdo nepsal.. Naposledy jsem to vlastně byla já :D Ale jelikož jsou teď prázdniny, tak bude opravdu hodně času na to, aby jsme konečně rozjely Server. No, o co teda jde. Jak vám nadpis už asi říká, tak jsem zase zpět. Znovu jsem dostala chuť pracovat na Serveru, tak jsme o tom s Nuntis prohodily pár slov a je to tu !
Server ještě není úplně "funkční" doděláváme pár věcí, a ano vím,.. Pořád vám slibuju jak bude
a tak a furt nefunguje že ? :D Já vím, je to děsný, taky mě to štve, ale... To máte tak.
Skype mi něják promazal kontakty, takže jsem tím pádem něják ztratila kontakt na Scaru a teď se s ní nemůžu spojit. Musím s ní pořešit Hosting, protože by Server měl pravděpodobně běžet u mě, teda aspoň to tak bude.

Teď se hlavně snažím řešit ten Hosting, ale v nejbližší době se to nejspíš ani něják nepohne, tak pracuju
na mém oblíbeném koníčku: dělání textur (och ano, zase jsem si nepomohla a udělala jsem si nový Character, jako vždy.. Respektive.. Preset, který je ještě tak trochu nedodělaný :) A mojí národní barvou se stala modrá, i když mám
zálusk na červenou, když mám i červený vlasy O_o
No, ne ani tak "dělání" ale vylepšování.. :D snažím se do hry dát větší realitu zvířat, takže tak.
Někteří z vás už si asi náš server stáhli, a pokud tak učinili, tak ví, že si můžou svět prohlídnout v Campaignu.
Běh je jako za stara, Default jsme nechali takový, jaký dřív byl v IT. Všimla jsem si také, že Scara přidala novou mapu, což jsem teda koukala, protože jsem si myslela, že s tvorbou map nemá žádné vzkušennosti.. Ale jak se ukázalo, tak je pravdu má, což mě fascinuje. Ale, tím líp. Už si ani nevzpomenu,
jak se mapa jmenovala.... Ale jsem si jistá, že je v Defaultu..
Co se týče map na cheatování, (mapa Drawpointmania) tak jí asi necháme zase zprovoznit.. Někteří z vás asi neví, co jde.
Když jste šli do složky, kde mapa měla základní Informace,
tak jste si tam mohli napsat o rozměr, (např. 200x200) a o to, jaké zvíře chcete, aby se vám tam spawnulo. Jelikož jste měli malé rozměry mapy, tak se zvíře nemohlo hýbat a téměř na vás ani útočit. A tak jste si třeba nasbírali 200 Tame za pár minut... Takové mapy chci zprovoznit proto, protože když jsem byla normální IT hráčkou, tak jsem tohle taky dělala, a bylo to super.. Tak bych vám tuhle možnost chtěla dát taky.
Ale ta mapa tu asi pro nás nebude napořád.

Abych došla dál, v tomto článku jsem vám chtěla jen zdůraznit, že se na Serveru zase pracuje, ale zase jsem se myslím dostala někam jinam :D No co už. Za chvilku tu přidám "aktualizovanou verzi" IF a dám vám sem na ní Download.
To už bude asi všechno, takže zatím ;) 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama