Rok 2015 a preset

31. prosince 2015 v 0:32 | Nikea© |  Novinky
Achjo. To ale ubíhá. Zítra Silvestr a já stále doufám, že by někdy IF mohlo mít zase šanci. Chodí tu vůbec někdo ještě ? Bylo by fajn vědět, že tu nepíšu zbytečně.. nuže, k věci. Můj awesome notebook se před půl rokem rozhodl, že se posere no a šel tedy do opravny, vandrák jeden. No a samozřejmě všechny soubory IF serveru se mi vymazaly, včetně mého milovaného presetu (nechci, aby to znělo namyšleně ale fakt ho žeru :D).
Skoro po dvou rokách bez dotknutí se IT, jsem se rozhodla si obnovit IF a udělat svůj preset znovu. A tadadadá ! Tu je ! (Btw, omluvte qualitu ?)
No, tak to bude asi vše, více obrázků nemám, jen VIP :D mimochodem, přeji vám tedy všem Šťastný Nový Rok ! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Arai Arai | 20. srpna 2016 v 20:05 | Reagovat

Asi je to trochu mimo mísu, ale smím-li se zeptat..
Jak přesně to chodí se zařízením vlastního IT serveru..? Je třeba něco platit, nebo stačí stáhnout Source Code z KITO a dál na tom pracovat 'sám za sebe'..?
..A i přes to, že jsem v samotném programování -troufnu si říci- 'ne až tak moc k ničemu', s hostováním a podobnými 'multiplayer' záležitostmi se teprve začínám potýkat, tím pádem bych neodmítl ani pár rad.. :D

Každopádně doufám, že se vám to snad konečně podaří, časem :)

2 Nikea Nikea | 10. června 2017 v 11:40 | Reagovat

[1]: Ahoj, ovšem že smíš. No, od tý doby co už není IT IT... Tak ano, můžeš si zaplatit hostování serveru a myslím že to tak možná funguje i u celého průběhu hry. Pokud se ale vyznáš v kódování, v modelech, v texturách a hostingu atd. a máš dostatečné zkušenosti si založit vlastní server, tak k tomu v podstatě nikoho nepotřebuješ. Ovšem, jak už jsme se tu několikrát zmínily, tak hosting je zrovna u nás problém. Nevím, co za rady myslíš přesně v okolí multiplayeru a hostování, to by jsi mi musel napsat přesněji :) Moc děkujeme a taky doufáme že se IF dá jednou do provozu :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama